Projekt Twojego wnętrza taniej niż myślisz

Projekt wraz z listą mebli i farb

Oprócz produkcji mebli na zamówienie, nasza firma zajmuje sie projektowaniem wnętrz. Usługi projektowania, prowadzimy na terenie całej Polski poprzez kontakt telefoniczny i emailowy. Na terenie Białegostoku i okolic spotykamy się osobiście. Nasze projekty dostarczamy w formie elektronicznej lub na życzenie klienta w formie papierowej.

Wykonujemy projekty:
 • Wnętrz mieszkań, apartamentów, domów.

 • Wnętrz biur, restauracji, hoteli, salonów SPA.
 • Pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych np. łazienek, sypialni, kuchni
 • Mebli, kominków

Dwa pakiety do wyboru

Projekt kompleksowy

 • inwentaryzację lokalu
 • opracowanie układu funkcjonalnego pomieszczenia wraz z doborem oraz rozmieszczeniem poszczególnych elementów wyposażenia
 • wizualizację 3D pomieszczenia
 • zaprojektowanie elementów z suchego tynku (wnęki, ścianki, sufity podwieszane)
 • przesunięcie lub zmianę układu ścian
 • projekt kolorystyki wnętrza
 • dobór materiałów
 • projekt mebli
 • projekt oświetlenia wraz z rozmieszczeniem punktów elektrycznych oraz doborem lamp
 • zestawienie ilości płytek, elementów ceramicznych, armatury oraz akcesoriów łazienkowych
 • dokumentację projektową dla wykonawców w formie rysunków technicznych - rzut mieszkania, widoki i przekroje.

 

Projekt koncepcyjny

Jest to projekt, który kierujemy do Klientów, którym najbardziej zależy na poprawie lub dopasowaniu do swoich potrzeb układu funkcjonalnego pomieszczenia . Jednym słowem zmienimy wybrane przez Was wnętrze tak, aby w wygodny i praktyczny sposób mogli Państwo z niego korzystać  ( np. kompleksowy projekt małej łazienki). W ramach tego projektu powstaje płaski rzut (2D) projektowanego wnętrza z rozmieszczeniem funkcji pomieszczenia - ścian działowych, mebli, ceramiki łazienkowej. Na życzenie Klienta możemy rozwinąć projekt koncepcyjny o elementy projektu kompleksowego.

Proces realizacji

 

Spotkanie z architektem

Podczas spotkania omawiamy funkcjonalność wnetrza i poznajemy Państwa oczekiwania oraz preferencje estetyczne. Wykonujemy pomiary pomieszczenia niezbędne do wykonania projektu.
 

Wycena projektu

Proste projekty wyceniamy na pierwszym spotkaniu z klientem. W przypadku większych zleceń, wycenę dostarczmy w przeciągu kilku dni. Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę oraz pobieramy 30% zaliczkę.
 

Wykonanie projektu

Projektant przystępuje do realizacji projektu .W pierwszej kolejności przedstawia warianty układu funkcjonalnego wnętrz, a następnie do wybranego wariantu dobiera kolorystykę i wykonuje wizualizację.
 

Odebranie projektu

W zależności od wyboru otrzymasz od nas projekt swojego wnętrza w wersji papierowej (wydrukowane plansze) lub elektronicznej (pliki w formacie pdf i jpg). Projekt zawierać będzie wszystkie uzgodnione materiały. 
 

Koszt projektu

Koszt projektu zależy od powierzchni, rodzaju pomieszczenia oraz pakietu, który wybrałeś. Poznasz go już po pierwszej rozmowie z naszym architektem. Dużą rolę wpływającą na cenę projektu ma zakres prac, jakie będziemy wykonywać.
 

Czas oczekiwania na projekt

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów oraz zaksięgowaniu płatności zaliczki na koncie, otrzymasz informację o rozpoczęciu prac projektowych. Prace te trwają od  48h (w przypadku prostych projektów) do kilku tygodni w przypadku projektu dużych obiektów. O terminie realizacji zostaniesz powiadomiony wraz z wyceną naszych prac.
 

Koszt realizacji

Koszt realizacji projektu jest uzgadniany już na samym początku, dzięki czemu już na starcie wiesz, ile pieniędzy musisz przeznaczyć na wdrożenie projektu w życie. Podana kwota jest dla nas granicą, której nie możemy przekroczyć projektując wnętrze. Koszt realizacji projektu obejmuje zakup mebli, farb, lamp itp (wszystko poza kosztem robocizny).
 

Co zawiera projekt

W zależności od wyboru, otrzymasz od nas projekt swojego wnętrza w wersji papierowej (wydrukowane plansze) lub elektronicznej (pliki w formacie pdf i jpg). Projekt zawierać będzie rzut pomieszczenia z aranżacją wnętrza, wizualizacje wnętrza, wykaz użytych elementów wyposażenia oraz ich wycenę wraz ze wskazaniem proponowanego miejsca zakupu.

Jak zacząć

 

Umów się z nami na rozmowę oraz bezpłatny pomiar. Podczas spotkania, uzgodnimy wszystkie szczegóły dotyczące projektowanego wnetrza.

Zadzwoń na naszą infolinię 607 576 191 lub uzupełnij formularz a my się do Ciebie odezwiemy.

 


 • Projekty wnętrz
 • Produkcja mebli na wymiar
 • Kuchnie, garderoby i inne

 

Napisz do nas