ArchiStudio to firma świadcząca usługi w zakresie projektowania, wykonywania oraz montażu mebli na wymiar. Każdy nasz projekt to indywidualne rozwiązanie, idealne dla Ciebie i przestrzeni w Twoim domu. Meblarstwo to nasza pasja, dlatego nie boimy się nowych, nieszablonowych rozwiązań. Tworzymy praktycznie wszystkie rodzaje mebli: od kuchni i garderoby zaczynając, poprzez meble do przedpokoju i łazienki, na meblach do salonu kończąc.
 
Z myślą o dostosowaniu się do wymagań, jakie stawiają nam nasi Klienci, wykonujemy bezpłatny kosztorys oraz projekt urządzanego mebla. Zaprojektujemy Wam całe wnętrze, a następnie wykonamy meble zgodnie z wcześniej przygotowanym planem, dzięki czemu już na etapie projektu będziecie wiedzieć, jak ostatecznie będzie wyglądało wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Wiedza i innowacyjne rozwiązania to nasza wizytówka, a silny, młody i doświadczony zespół to gwarancja ładnych i solidnych mebli. Realizujemy zarówno sprawdzone, klasyczne wzory, jak i nowoczesne formy. Doradzimy, jak zagospodarować przestrzeń w małym mieszkaniu, ale też pokażemy, jak wykorzystać zalety dużych powierzchni. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli szukasz mebli, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, a przy okazji ich cena nie będzie odstraszać - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wykonujemy meble z frontami MDF foliowanymi, laminowanymi, lakierowanymi (mat, półmat, wysoki połysk), z ramkami aluminiowymi itd. Wykorzystujemy wszystkie dostępne na rynku materiały oraz akcesoria najwyższej klasy.