Zamów bezpłatny pomiar i projekt

Umów się z nami na bezpłatny pomiar i wykonanie projektu mebli. Podczas spotkania, uzgodnimy wszystkie szczegóły dotyczące projektowanych mebli, a Ty będziesz mógł obejrzeć próbki materiałów, z których zostaną wykonane meble.

Zadzwoń na naszą infolinię 607 576 191 lub uzupełnij formularz w zakładce kontakt a my się do Ciebie odezwiemy.

Przebieg realizacji zamówień

 •  

  Kontakt z nami

  Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 607 576 191 lub wypełniając formularz dostepny po prawej stronie lub w zakładce kontakt
 •  

  Spotkanie i pomiar

  Zazwyczaj miejscem spotkania jest miejsce przyszłej realizacji. Podczas spotkania omawiamy funkcjonalność mebla i poznajemy Wasze oczekiwania oraz preferencje estetyczne. Wykonujemy pomiary pomieszczenia niezbędne do wykonania projektu i wizualizacji mebla.

 •  

  Wstępne wykonanie projektu i wycena zlecenia

  Po kilku dniach spotykamy się ponownie by przedstawić wstępną wizualizacje mebli, wybranie kolorów, uchwytów, blatów oraz ustalenie wszystkich innych detali. Na tym spotkaniu podamy już szacunkową wycenę zlecenia. Następnie nanosimy na projekt Wasze sugestie, dzięki czemu możemy dokonać końcowej wyceny. Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę oraz pobieramy 30% zaliczkę.
 •  

  Montaż mebli w warsztacie stolarskim

  Montaż większości mebli trwa zazwyczaj od 2 do 3 tygodni. W przypadku bardziej zaawansowanych konstrukcji okres oczekiwania może się wydłużyć do 4 tygodni. Na wydłużenie czasu wykonania zlecenia może mieć również wpływ zastosowanie nietypowych elementów, których nie mamy w magazynie.
 •  

  Montaż mebli u klienta

  Montaż mebli u klienta trwa zazwyczaj 1-3 dni. Termin montażu ustalamy wspólnie z Klientem.
 •  

  Rozliczenie projektu

  Po zamontowaniu mebli następuje ich odbiór oraz rozliczenie projektu. Na wszystkie nasze meble udzielamy dwuletniej gwarancji.

Przypominamy iż usługa pomiaru oraz wstępny projekt mebli jest wykonywany całkowicie bezpłatnie.